DUBUQUÉ DELIQUÉ ARATINGA

Delinka se narodila 30.10.2010 v chovatelské stanici ARATINGA pod původním jménem DUBUQUÉ DOOLLY ARATINGA, ale protože jsem nechtěla mít doma Doolly Buster, tak jsem poprosila p. Mecerovou, zda by se nemohla jmenovat jinak. Pořád jsem přemýšlela nad různými jmény a líbilo se mi jméno Duffy, ale protože se tam jmenovala už Delinky sestřička, tak jsme toto jméno zavrhly. Po pár  dnech přemýšlení a kombinování písmen jsem přišla na jméno Deli - jako ta tyčinka :) Jméno se líbilo i Pétě, tak mi ho odsouhlasila :) 

Když jsem si pro Delinku jela 23.12.2010 měla pro mě Péťa veliký překvápko. Ještě na plemenné knize zařídila, aby se tam přepsalo jméno a změnila ho na DUBUQUÉ DELIQUÉ ARATINGA :) Nejdřív jsem si toho nevšimla, až když jsem podepsala kupní smlouvu a Péťa mě jen tak mírně upozornila, jestli jsem si něčeho všimla, tak jsem viděla její jméno :) 

6.5.2013

Dnes má za sebou Delinka spoustu výstav s oceněním V1 CAJC, BOJ, JBIS, z mezinárodních a národních výstav, dále V1 CAJC, BOJ, BIS, 2. JBIS z klubových výstav a na DUOCACIBU v Nitře jsme dostaly 2x V3,V3 na klubové výstavě v Řepči, dále V1, a V1 CAC na národní výstavě v Ostravě, Delinka je také V1 krajský vítěz ...

Pustily jsme se také do pracovní kariéry:

DOGDANCING

Máme za sebou neoficiální závody, které Delinka odtančila bez chybičky a protože to byly pro obě naše první závody, měly jsme trošku strach, jak to bude vypadat, jak to bude probíhat, dokonce mě strašili, že při prvních závodech je normální, když pes uteče, nedotančí atd... Měla jsem z toho strach ještě větší a před tancem jsem jen Delinku poprosila, zda by tam semnou nemohla zůstat a neodtancovala to semnou :) :) :) . Tak se stalo, musela sice cítit můj strach, ale zůstala a tancovala, jak doma na trávě.. a to jsem zapoměla podotknout, že jsme na to cvičily pouze jeden týden !!! :P a zkončily jsme na krásném 9. místě :) 

SPORTOVNÍ KYNOLOGIE 


www.primusarax.webnode.cz